Sahte hoca tacizden yargılanıyor

Sahte hoca tacizden yargılanıyor

İSTANBUL - Kendisini bioenerji uzmanı olarak tanıttığı Hatice Y.’ye cinsel saldırıda bulunan Celalettin D. kendisini “Çakralarını temizledim” sözleri ile savundu.

İstanbul Bakırköy’de “bioenerji uzmanı” olduğunu iddia ederek kendisini ‘Salih hoca’ olarak tanıtan Celalettin D. internet üzerinden “psikolojik destek verilir” şeklinde ilanlar yayınladı. Sorunları olduğunu belirterek Celalettin D.’nin işyerine giden Hatice Y., burada cinsel istismara maruz kaldı. ‘Sende ve eşinde cin var’ diyen Celalettin D.’nin istismarına maruz kalan kadın polise şikayette bulundu. Celalettin D. hakkında dini inanç ve duyguların istismarı suretiyle dolandırıcılık ve basit cinsel saldırı suçlarından 17 yıla kadar hapis cezası istendi. Zanlı kendisini “Çakralarını temizledim” sözleri ile savunarak suçu da kadına atmaya çalıştı.Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşiv

Özgür Gündem Birinci Sayfa

“Binevş”

Cümle Alem

Qırıx


Okurlarla Başbaşa


Medya Diyalog


“Özgür